Passion for Grass

Specializujeme se na šlechtění, produkci a mezinárodní marketing travních osiv a jetelovin. Společnost Barenbrug byla založena v holandském Arnhemu Josephem Barenbrugem již v roce 1904. Od té doby se díky potomkům zakladatele úspěšně rozrůstala až do současné podoby. Dnes je to již čtvrtá generace, která zachovává tradici této nezávislé rodinné firmy a úspěšně pokračuje v práci. Díky ročnímu obratu 255 milionů euro se řadíme mezi největší mezinárodní společnosti na tomto poli. Vlastníme 29 dceřiných společností v 18 zemích na 6 kontinentech. Náš zájem o trávu sdílíme se svými zákazníky a pěstiteli. Tuto skutečnost mají čtyři generace rodiny Barenbrug společnou.

 

Naší pozice na mezinárodním trhu travních osiv jsme nedosáhli nejen uvedením našich znalostí a dovedností do praxe. Je to role, kterou jsme budovali a pěstovali dlouhé roky. Nikdy bychom nedošli tak daleko bez dlouhodobě dobrých vztahů s našimi zákazníky a pěstiteli, nebo bez naší spolupráce s klíčovými univerzitami a výzkumnými pracovišti. 

Důležitou součástí naší nabídky je i specializované know-how, které

je nezbytné k dosažení té nejvyšší kvality. Naše značka vám ji zaručuje.

 

 

Základem našeho úspěchu je pět základních hodnot: Rozvoj, Partnerství, Mezinárodní zaměření, Kvalita a Marketing. Jsou to docela jednoduché pojmy, které se občas zdají být více či méně zřejmé. Kombinace těchto klíčových prvků, ale není zdaleka tak jasná, více můžete vidět v této části webových stránek.