Mistrovství světa na trávě šampionů od firmy Barenbrug

 

 

 

 

 

Firma Barenbrug je partnerem Mistrovství světa v kopané ji řadu let. Na nadcházející MS 2018 v Rusku dodávala osivo pro šest stadionů. Špičkové osivo od firmy Barenbrug bylo také použito na různých tréninkových lokalitách týmu, jako jsou Belgie, Anglie, Francie nebo Jižní Korea. Z osiv této firmy byly založeny trávníky pro stadiony v Samaře a Jekatěrinkurgu, stejně tak byly dodány travní směsi přímo pro hřiště stadionů v Moskvě, Kazani, Soči a Petrohradu.

 

Extrémní ruské počasí

Travní směsi Barenbrug byly vybrány pro Ruské stadiony, protože Barenbrug vyvíjí směsi, které obsahují nejnovější technologie a jsou schopné odolat i klimatickým rozdílům a extrémům Ruska.      Jedná se především o travní směsi RPR (Regenerating Perennial Ryegrass) and SOS (Super Over Seeding). RPR je pravděpodobně nejodolnější tráva na světě, co se týká zátěže. Tento jílek vytrvalý je nezdolný protivníky v každém zápase, díky svému horizontálnímu odnožovacímu růstu. Podle Cornelise van den Berga, generálního manažera Barenbrug Rusko, SOS unikátní v celém světě: “SOS je výjimečná, protože tato směs pokračuje v růstu i za nízkých teplot půdy, kdy jiné trávy už nerostou. Hřiště pak může být užíváno déle.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“S blížícím se startem jsme my a Barenbrug připraveni nabídnout perfektní hrací plochy.”

Pavel Kuprianov

Groundsman- Centrální stadion (Jekatěrinburg)

 

 

Trávník rostoucí na pískovém profilu

Nicméně je více travnatých ploch založených osivy Bareenbrug v Rusku. Barenbrug úzce spolupracuje s producentem travní koberců Queens Grass International více než 50 let. Majitelem této firmy je Holanďan Steven Rienks, který žil více než 17 let v Rusku. Pan Rienks k tomu říká: “Jsme specializovaná a profesionální firma vlastnící 140 hektarů travnatých ploch v Rusku. Dodávali jsme trávní koberec do Zenit Arény v Petrohradu, která bude mimo jiné hostit semifinálový zápas 10 července a zápas o třetí místo 14 července. Naší předností je, že jsme jediná firma v Rusku zabývající se produkcí travních koberců, která je pěstuje na pískovém podloží a ne jílu. A samozřejmě používáme travní osivo šampionů Barenbrug.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roky úspěchů na UEFA EURO Cup a FIFA World Cup

Barenbrug již dlouhou dobu prokazuje množství zkušeností a znalostí ve světě sportu, potvrzených množství referencí. Příkladem mohou být hřiště pro Mistrovství světa v kopané v Jihoafrické Republice 2010, kdy byly směsi Barenbrug použity jako poslední záchrana pro regeneraci hřišť; a úspěšně. Také tréninkové hřiště pro MS v kopané 2014 v Brazílii byly hodnoceny jako nejlepší; RPR byla velkým přínosem. 

 

Během Eura 2016 ve Francii, bylo jedno hřiště ve velmi špatné stavu, takže byla nutné rychlá výměn. Během 24 hodin byl odstraněn starý trávník a položen nový vysoce kvalitní trávník. Tento nový potom obsahoval PR R technologii. Jeho rychlost růstu a vysoká schopnost regenerace po zátěži, zajistila pevný drn po celou dobu turnaje. UEFA byla s výsledkem velmi spokojená.

 

Konfederační Pohár 2017 byl považován za zkoušku pro MS 2018 v Rusku. Trávníky nejvyšší kvality měly napomoci kvalitě hry nejlepších mužstev. Proto byly také inovativní travní směsi Barenbrug zásadní volbou pro přípravu hracích ploch tuto akci pořádanou v Rusku v roce 2017.

 

MS 2018 v Rusku ukazuje další prokazatelná krok: RPR postupně dobývá svět a sportovní manažeři jednoznačně objevují výhody této směsi.

 

 

 

   Vyber pevný a odolný trávník založený ze směsi RPR!

 

   RPR je neuvěřitelně pevný a odolný jílek vytrvalý,

 

   se schopností regenerace pomocí nadzemních výběžků.

 

 

 

 

 

 

 

  Pomoz obnovit své hřiště se směsí SOS!

 

  SOS klíčí ohromující rychlostí a i za nízkých teplot je to

 

  jedinečná cesta jak obnovit hřiště.